Ogólnomuzyczna
Ogólnopolski Konkurs wiedzy "20 spojrzeń na...." w Krakowie PDF Print E-mail
Written by Iwona Starzyńska   
Wednesday, 04 April 2018 21:25
There are no translations available.

Z przyjemnością informujemy, że Michał Serwin z kl.XI, uczeń  p. Gabrieli Tracz odniósł sukces na Ogólnopolskim Konkursie wiedzy o C.Debussym uzyskując III miejsce. Była to druga edycja konkursu poświęcona  tym razem Debussyemu z uwagi na 100. rocznicę śmierci kompozytora. Do Konkursu zostało zakwalifikowanych 22 uczestników ze szkół muzycznych II stopnia z całego kraju. Konkurs przebiegał w dwóch etapach - pisemnym i ustnym. W każdym etapie zadaniem uczestnika było rozpoznanie przykładów muzycznych i odpowiedź na zestaw pytań dotyczących życia i twórczości kompozytora. Do etapu drugiego (finału) awansowało sześciu najlepszych zawodników, z których laureatem III miejsca został Michał Serwin  - gratulujemy!

Last Updated on Wednesday, 04 April 2018 21:31
 
Olimpiada Artystyczna - Historia Muzyki 2017 PDF Print E-mail
Written by Iwona Starzyńska   
Friday, 21 April 2017 16:49
There are no translations available.

Z ogromną satysfakcją informujemy, że uczeń kl. XI BARTŁOMIEJ WILKOSZ – prowadzony przez p. GABRIELĘ TRACZ - odniósł wielki sukces na Olimpiadzie Artystycznej w Warszawie uzyskując TRZECIE MIEJSCE!
Eliminacje centralne w Warszawie obejmowały dwuczęściowy egzamin pisemny oraz dwuczęściowy egzamin ustny. Po egzaminach pisemnych do części ustnej zakwalifikowały się 23 osoby. Z obu części egzaminu Bartek otrzymał 46,6 pkt. na 50 możliwych i zdobył III miejsce otrzymując tytuł laureata ! Tytuł ten uprawnia ucznia do zwolnienia z egzaminu maturalnego z historii muzyki.
Laureat Olimpiady artystycznej może również ubiegać się o przyjęcie na studia w zakresie muzykologii, kulturoznawstwa i edukacji artystycznej bez egzaminu.
Serdecznie gratulujemy Bartkowi i Pedagogowi takiego prestiżowego sukcesu!
Last Updated on Friday, 21 April 2017 16:56
 
"Od zasady do praktyki muzycznej" PDF Print E-mail
Written by Iwona Starzyńska   
Wednesday, 12 April 2017 23:55
There are no translations available.

Z przyjemnoscią informujemy, że drużyna w składzie PAWEŁ KRUCZEK, DAWID GRENDA zdobyła PIERWSZE miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie z Zasad muzyki "Od zasady do praktyki muzycznej", który odbył się 6 IV 2017 w Nowym Targu.
Drużynę przygotowała p. Iwona Starzyńska-Sycz.
GRATULACJE!
Last Updated on Thursday, 13 April 2017 00:00
 
GRATULACJE DLA BARTKA WILKOSZA I PANI PROFESOR GABRIELI TRACZ. PDF Print E-mail
Written by Iwona Starzyńska   
Wednesday, 22 February 2017 18:20
There are no translations available.

WIELKIE GRATULACJE DLA BARTKA WILKOSZA I PANI PROFESOR GABRIELI TRACZ.
Z przyjemnością informujemy, że przygotowany przez p. Gabrielę Tracz Bartłomiej Wilkosz z kl. XI uzyskał MAKSYMALNĄ PUNKTACJĘ ZE WSZYSTKICH CZĘŚCI na eliminacjach okręgowych XLI Olimpiady Artystycznej w Sekcji Historia Muzyki i został zakwalifikowany do kolejnego etapu - eliminacji centralnych w Warszawie. Eliminacje odbędą się w dniach 10-13 kwietnia 2017 . GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI!!
Last Updated on Tuesday, 28 February 2017 09:37
 
Zdrowe Nastawienie do Instrumentu PDF Print E-mail
Written by Iwona Starzyńska   
Sunday, 08 January 2017 17:01
There are no translations available.

(...) "Pamiętajmy by dostrzegać nasze postępy. Trzymajmy emocjonalny dystans do sytuacji powierzchownie sprawiających wrażenie porażek, ponieważ każde zauważone przez nas niepowodzenie daje nam możliwość rozwoju. Dodatkowo określenia jak granie „źle” lub „dobrze” są zmienne, a pomiędzy nimi jest dużo miejsca na zauważanie postępów, więc nie patrzmy na nasze granie „czarno-biało”. Skupiajmy się na tym by czerpać przyjemność z codziennego ćwiczenia, bo liczy się radość z procesu a nie odległe efekty jak np. dobrze zagrany egzamin. W ten sposób możemy być szczęśliwi na co dzień, a nie tylko w dniu egzaminu. (...) "

Zachęcamy do przeczytania całego artykułu.
http://www.cwiczefektywnie.pl/zdrowe-nastawienie/

Last Updated on Thursday, 19 January 2017 15:57
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 Next > End >>

Page 1 of 5