Komunikaty Rodziców
Szafki w szkolnej szatni PDF Print E-mail
There are no translations available.


Szanowni Państwo!
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom prosimy o rozważenie decyzji w sprawie zakupu indywidualnych szafek do szkolnej szatni. 
Szafki byłyby stalowe, zamykane na kluczyk. Po negocjacjach udało się uzyskać dobrą cenę za w/w szafki. Ich cena waha się w granicy 100-110zł za skrytkę dla jednego dziecka. Wszystkie siatki stalowe, które istnieją w chwili obecnej zostałyby zlikwidowane, a cała szatnia zyskałaby na przestrzeni i funkcjonalności. Dzieci  ( poza odzieżą wierzchnią, mogłyby trzymać w szafkach mniejsze instrumenty, podręczniki, stroje na wf). Odciąży to dzieci i zapewni większe bezpieczeństwo rzeczom pozostawianym w szkole. Jest ogromna szansa, że skończy się temat znikania rzeczy, zniszczeń obuwia, szukania rzeczy w innych boksach szatniowych.
 
 
 Na szafki czeka się w tym momencie ok 45 dni. Zamówienie można będzie złożyć po zebraniu finansów. Niestety nie mamy w tym momencie możliwości wsparcia ze strony Ministerstwa (szkoła nie uzyska na cel pieniędzy), dlatego finansowanie szafek będzie możliwe tylko przy udziale rodziców. Im szybciej uda się zebrać fundusze w klasach, tym szybciej jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie szatni, a co za tym idzie poprawić komfort naszych dzieci w szkole.
Zebrała się grupa rodziców, która zaoferowała się w pomocy przy demontażu stalowych siatek z istniejących boksów. Firma produkująca szafki zamontuje je gratis.
Mail ma charakter referendum. Prosimy  głosowanie w każdej klasie. Zgoda na w/w propozycję szafek będzie jednoznaczną deklaracją chęci wpłaty ok 100zł za szafkę. Prosimy o deklarację do 5.11.2018r .
Serdeczne pozdrowienia
 
Rada Rodziców