Osiągnięcia uczniów i nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019 PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Friday, 23 November 2018 15:28
There are no translations available.

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

 

15-17 XI 2018 - Jastrzębie-Zdrój - XII Międzynarodowy Konkurs "Instrumenty Dęte"

  • Grand Prix i I miejsce - Maciej Prokopowicz z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
  • I miejsce - Mateusz Markiewicz z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
  • Wyróżnienie - Maja Łagowska z klasy oboju Agnieszki Sobas

 

18-23 IX 2018 - Citta Sant'Angelo (Włochy) - XVI Międzynarodowy Italy Percussion Competition

  • I miejsce w sekcji wibrafonu w kategorii A - Tymon Janusiewicz z klasy perkusji Sebastiana Sojki

 

16 VIII 2018 - Nałęczów - III Międzynarodowy Konkurs Nałęczów & Skrzypce

  • I miejsce - Igor Dudek z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza

 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

4-5 XII 2018 - Gdańsk - V Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy im. Wandy Landowskiej

  • I miejsce w kategorii muzyki kameralnej - Zespół w składzie: Martyna Zypser - flet, Maja Łagowska - obój, Paulina Gibas - wiolonczela, Anna Szuta - klawesyn przygotowany przez Urszulę Jasiecką-Bury
  • Wyróżnienie w grupie I - Aleksandra Bury z klasy klawesynu Urszuli Jasieckiej-Bury
  • Wyróżnienie w grupie I - Jagoda Papkoj z klasy klawesynu Urszuli Jasieckiej-Bury

 

28 XI - 2 XII 2018 - Piotrków Trybunalski - X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego

  • III miejsce w grupie II - Jakub Kosecki z klasy fortepianu Adama Podreza

 

 

21-23 XI 2018 - Jaworzno - XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów

  • I miejsce - Michał Pasierbek z klasy oboju Piotra Pyca

 

18-25 XI 2018 - Kraków - XI Krakowski Konkurs Młodych Organistów

  • Wyróżnienie - Krzysztof Wydra z klasy organów Urszuli Jasieckiej-Bury

 

25-26 X 2018 - Bielsko-Biała - II Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy im. Bonawentury Nancki

  • II miejsce w grupie V - Anna Swoboda z klasy kontrabasu Grzegorza Skórki
  • III miejsce w grupie II - Jan Miodoński z klasy kontrabasu Grzegorza Skórki
  • III miejsce w grupie IV - Michał Borczyk z klasy kontrabasu Grzegorza Skórki
  • Dyplom za najlepsze wykonanie I etapu w grupie V - Anna Swoboda z klasy kontrabasu Grzegorza Skórki

 


 

KONKURSY REGIONALNE

16 X 2018 - Bielsko-Biała - Konkurs Recytatorski "Zanurzeni w lesie"

  • I miejsce w kategorii klas IV - VI SP - Krzysztof Gumola przygotowany przez Annę Gałkę

 

 

STYPENDYŚCI

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2017/18:

  • Maria Gmyrek
  • Maja Łagowska
  • Jan Pieniążek
  • Agnieszka Płaczek
  • Maciej Prokopowicz
  • Michał Serwin
  • Michał Sinkowski
  • Anna Swoboda
  • Wojciech Trefon

Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci:

  • Anna Swoboda

 

Stypendium Województwa Śląskiego przyznawane w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży województwa śląskiego:

  • Maria Gmyrek

 

 

 

Osiągnięcia uczniów i nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

Osiągnięcia uczniów i nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017

 

 

Last Updated on Friday, 07 December 2018 12:38