Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur":
Niklewicz Aleksandra Kl. Ii Wyróżniony
Wozniak Barbara Kl. Ii Wyróżniony
Solich Anna Kl. Ii Wyróżniony
Pacek Maria Kl. Iii Wyróżniony
Piechota Szymon Kl. Iv Bardzo Dobry
Sidorek Gabriela Kl. Iv Wyróżniony
Mularczyk Aleksandra Kl. Va Wyróżniony
Wybraniec Emilia Kl.Va Wyróżniony
Misiewicz Antoni Kl.Va Wyróżniony
Wilkosz Natan Kl. Vb Wyróżniony
Kucharska Maja Kl.Vb Wyróżniony
Pasierbek Michal Kl.Vb Wyróżniony
Nowak Agnieszka Kl. Vi Wyróżniony
Kosecki Jakub Kl. Viiia Bardzo Dobry
Wajdzik Zuzanna Kl. Viiia Wyróżniony
Marek Jan Kl. Viiib Wyróżniony


Zuzanna Hejnowicz - wyróżnienie w kategorii kl. IV - VI w wojewódzkim konkursie literackim "Chcecie bajki... oto bajka" organizowanym w ramach przedsięwzięcia Jesienne Dni Książki
Kacper Kubica - wyróżnienie w kategorii kl. VII - VIII i gimnazjum w wojewódzkim konkursie literackim "Chcecie bajki... oto bajka" organizowanym w ramach przedsięwzięcia Jesienne Dni Książki

 

XXVI Międzynarodowy KonkursPlastyczny "mieszkam w Beskidach":

Krzyztof Gumola - I miejsce w konkursie recytatorskim "Zanurzeni w lesie" w kategorii wiekowej klas IV - VI SP
Natalia Posłuszny - III miejsce  w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "mieszkam w Beskidach"
Paulina Macura - II miejsce  w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "mieszkam w Beskidach"
Antoni Polak - wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "mieszkam w Beskidach"
Joanna Strządała - wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "mieszkam w Beskidach"
Gabrysia Sidorek - wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "mieszkam w Beskidach"
Antoni Misiewicz - wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "mieszkam w Beskidach"
Krzysztof Bezymski - wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "mieszkam w Beskidach"
Igor Dudek - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2018/2019
Krzysztof Gumola przygotowany przez Annę Gałkę - I miejsce w kategorii klas IV - VI SP
Eleonora Gallino - II miejsce w V Konkursie Poezji W. Szymborskiej "Niektórzy lubią poezję"
Jakub Kosecki - zakwalifikowanie się do Rejonowego Konkursu Recytatorskiego
Konrad Kucharski - zakwalifikowanie się do Rejonowego Konkursu Recytatorskiego
Weronika Cieślik - II miejsce na VI Festiwalu Słowa "Razem w chmurach poezji" w kategorii "Konkurs recytatorski"
Eleonora Gallino - III miejsce na VI Festiwalu Słowa "Razem w chmurach poezji" w kategorii "Konkurs recytatorski"
Weronika Cieślik - I miejsce na VI Festiwalu Słowa "Razem w chmurach poezji" w kategorii "Piosenka artystyczna"
Hanna Stoszek - I miejsce na VI Festiwalu Słowa "Razem w chmurach poezji" w kategorii "Piosenka artystyczna"
Krzysztof Gumola - wyróżnienie specjalne w Miejskim Ogólnoszkolnym Konkursie "Bajarz Roku"
Tymon Okolus - wyróżnienie na VI Festiwalu Słowa "Razem w chmurach poezji" w kategorii "Konkurs recytatorski"