PDF Print E-mail
There are no translations available.

Dyrekcja:

dyrektor naczelny - BARBARA CYBULSKA-KONSEK

wicedyrektor do spraw kształcenia muzycznego - EWA WIĘCKOWSKA

wicedyrektor do spraw kształcenia ogólnego - JADWIGA ADAMUS

 

Sekcje:

kierownik sekcji fortepianu - ADAM PODREZ

kierownik sekcji instrumentów smyczkowych i szarpanych - PIOTR GÓRA

kierownik sekcji instrumentów dętych, perkusji i akordeonu - TOMASZ GMYREK

kierownik sekcji przedmiotów ogólnomuzycznych - GRAŻYNA KRZANOWSKA

Nauczyciele:

Adamus Jadwiga - geografia

Bąk Ewa - akompaniament

Bergiel Anna - j. polski

Bielat Katarzyna - historia,wos

Bizoń Mariusz  - wf

Bocheńska-Szostak Kinga - skrzypce

Borkowska-Styrna Barbara - nauczanie zintegrowane

Brzozowska-Janowicz Danuta - fortepian

Bury Dariusz - perkusja

Bury Mariusz - gitara

Chromiec Piotr - skrzypce

Cieszko Zuzanna

Domasik Marcin

Dudziak Dagmara

Firlej Helena - wiolonczela

Firlej Włodzimierz - altówka

Gałka Anna - język polski

Glądys Tomasz - wychowawca w internacie

Głaz Grażyna - skrzypce

Gmyrek Tomasz - klarnet, saksofon

Godek Beata - plastyka, technika

Golec Wojciech - akordeon

Gonek Barbara - matematyka, zajęcia komputerowe

Góra Piotr - skrzypce

Górny Ewa - język angielski

Gramatyka Wanda - skrzypce

Halama Agata - wychowawca w internacie

Iskrzycki Łukasz - klarnet

Iwanowicz Józef - skrzypce

Jamroziński Wojciech - religia

Janas Hanna - rytmika

Janicki Piotr - biblioteka

Janusz Tomasz - Big-Band, trąbka

Jańczyk Michał - trąbka

Jasiecka - Bury Urszula - klawesyn

Jaślar-Walicka Ewa - harfa

Jurasz Katarzyna - wychowawca świetlicy

Kajkowski Tomasz - saksofon

Kamińska - Micherda Lidia - pedagog szkolny

Kania-Łakomik Magdalena - flet

Karcz Krzysztof - organy

Karolini Katarzyna - religia

Kieda Przemysław - chemia, biologia

Kiermasz-Sobas Agnieszka - obój

Klimasara Agnieszka - fortepian, akompaniament

Kłosowski Piotr - wychowanie internatu

Kłusak Romana - wychowanie fizyczne

Kocielski Andrzej - studio komputerowe

Kołbasa-Chrobak Aneta

Korpanty Dorota - flet

Kowalska Katarzyna - wychowawca świetlicy

Koźbiał Robert - altówka

Krywult Marcin - fagot

Krzanowska Grażyna - przedmioty teoretyczne

Krzanowska Aleksandra - akompaniament

Kupczak Magdalena - fortepian

Kucybała Andrzej - przedsiębiorczość, orkiestra

Kudłacik Artur - gitara basowa

Kupczak Magdalena - akompaniament

 

Laszczak Małgorzata - język niemiecki

Lenart Anna - fortepian

Machała Elżbieta - gitara

Majka Agata - Edukacja wczesnoszkolna

Mak-Kołbasa Elżbieta - przedmioty teoretyczne

Matera Waldemar - waltornia

Matera Waldemar

Matusik Piotr - fortepian jazzowy

Micorek Dariusz - akompaniament

Miś Lidia - informatyka

Mizia Urszula - wiolonczela

Moszyńska-Pyc Agata - wiolonczela

Mrozińska Agnieszka - język polski

Myśliński Marek -  fizyka

Niemczuk Grzegorz - fortepian

Oczko Lucyna - nauczanie zintegrowane

Olma Beata - przedmioty teoretyczne, chór

Olma Izabela - fortepian, przedmioty teoretyczne

Parzyk Dorota - flet

Paszek Beata - nauczanie zintegrowane

Pępkowska Violetta - przedmioty teoretyczne

Pieniążek Małgorzata - akompaniament

Pliszek Alicja - nauczanie zintegrowane

Podrez Adam - fortepia

Pohludka Elżbieta - fortepian

Polachowska Joanna - rytmika

Polak Mirosława - fortepian

Polińska-Kokotkiewicz Katarzyna - j. angielski

Pradela Zuzanna - chór II st., orkiestra I st.

Puchała Regina - pedagog

Pyc Piotr - obój

Pytlarz Artur - studio nagrań

Rusin Magdalena - świetlica szkolna

Sadowska Renata - fortepian

Salmieri Fabio - skrzypce

SchellerAnna - harfa

Skarbowska Anna - fortepian

Skórka Grzegorz - kontrabas

Sobel Małgorzata - rytmika

Sojka Sebastian - perkusja

Solich Marta - matematyka

Sroga Wacław - fortepian

Starzyńska-Sycz Iwona - przedmioty teoretyczne

Stefanowicz Regina - biblioteka

Stolarczyk Bożena - emisja głosu

Stolarczyk Zdzisław - puzon

Stolarczyk Tomasz - puzon

Stolarz Barbara - fortepian

Surowiak-Then Małgorzata - fortepian, akompaniament

Szermański Marcin  - gitara

Tarała-Chowaniec Magdalena - przyroda, geografia

Tracz Gabriela - przedmioty teortyczne

Więckowska Ewa - skrzypce

Wilk Jolanta - fortepian

Wiśniowska Krystyna - fortepian

Wójcik Adam - skrzypce

Zawada Agnieszka - język angielski

Ziętek Andrzej - perkusja

Zypser Lucyna - język niemiecki