1-2 VI 2019 - Brno (Czechy) - XII Międzynarodowy Konkurs Interpretacji dla Instrumentów Dętych

  • Grand Prix i I miejsce w kategorii Junior A - Tymon Okolus z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
  • II miejsce w kategorii Junior A - Piotr Klimczak z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
  • Wyróżnienie I stopnia w kategorii Junior A - Franciszek Nowak z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
  • Wyróżnienie II stopnia w kategorii Junior A - Franciszek Gawęda z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
  • Wyróżnienie II stopnia w kategorii Junior A - Maciej Paszek z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka

 

31 V 2019 - Kraków - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2019 (online)

  • I miejsce w sekcji V - Wojciech Grzegorczyk z klasy perkusji Sebastiana Sojki
  • II miejsce w sekcji V - Tymon Janusiewicz z klasy perkusji Sebastiana Sojki
  • III miejsce w sekcji III - Miłosz Szczotka z klasy klarnetu Łukasza Iskrzyckiego

 

29-31 V 2019 - Podgorica (Czarnogóra) - Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy "Harmonica Montenegrina"

  • II miejsce w kategorii VIII - Kamila Piecha z klasy akordeonu Wojciecha Golca

 

29-30 V 2019 - Solec Kujawski - III Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy im. S. Moniuszki

  • III miejsce w kategorii I - Martyna Gańczarczyk z klasy akordeonu Wojciecha Golca
  • III miejsce w kategorii II - Kacper Gańczarczyk z klasy akordeonu Wojciecha Golca
  • III miejsce w kategorii VI - Duet akordeonowy w składzie: Martyna Gańczarczyk i Wiktoria Styrnalska przygotowany przez Wojciecha Golca

 

18-19 V 2019 - Dusseldorf (Niemcy) - Międzynarodowy Konkurs im. A. Rubinsteina dla Młodych Pianistów

  • I miejsce w kategorii B - Marek Kąkol z klasy fortepianu Anety Kołbasy-Chrobak

 

16-19 V 2019 - Szafarnia - 27. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fr. Chopina dla Dzieci i Młodzieży

  • I miejsce w grupie III - Mateusz Dubiel z klasy fortepianu Anny Lenart i Anny Skarbowskiej
  • Nagroda Specjalna Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w postaci recitalu w Żelazowej Woli - Mateusz Dubiel z klasy fortepianu Anny Lenart i Anny Skarbowskiej
  • Nagroda Specjalna Fundacji "Chopin w Ogrodzie Sztuk" w postaci recitalu w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni Mateusz Dubiel z klasy fortepianu Anny Lenart i Anny Skarbowskiej
  • Nagroda Specjalna Fundacji im. Guorgya Ferenczyego w Budapeszcie w postaci zaproszenia na Węgry Mateusz Dubiel z klasy fortepianu Anny Lenart i Anny Skarbowskiej
  • Nagroda Specjalna Rektora Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w postaci półrecitalu w siedzibie uczelni Mateusz Dubiel z klasy fortepianu Anny Lenart i Anny Skarbowskiej

 

12-13 V 2019 - Giaveno (Włochy) - VII Międzynarodowy Konkurs Gitarowy "A Corde Libere"

  • Grand Prix w kategorii A - Sonia Gallino z klasy gitary Marcina Szermańskiego
  • Grand Prix w kategorii F - Mateusz Sołtysek z klasy gitary Marcina Szermańskiego

 

8-12 V 2019 - Brno (Czechy) - XII Międzynarodowy Konkurs Interpretacji dla Instrumentów Dętych

  • Grand Prix i I miejsce w kategorii II - Mateusz Markiewicz z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
  • II miejsce w kategorii II - Natalia Matula z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
  • III miejsce w kategorii II - Agnieszka Ciszewska z klasy waltorni Waldemara Matery

 

23-28 IV 2019 - Weimar (Niemcy) - XIV Anna Amalia Konkurs dla Młodych Gitarzystów

  • II miejsce w kategorii II - Aleksander Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego
  • Wyróżnienie w kategorii II - Kamil Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego

 

11-13 IV 2019 - Ostrava (Czechy) - VIII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy

  • III miejsce w kategorii IV - Kacper Gańczarczyk z klasy akordeonu Wojciecha Golca
  • Wyróżnienie w kategorii III - Martyna Gańczarczyk z klasy akordeonu Wojciecha Golca
  • Wyróżnienie w kategorii VI - Kamila Piecha z klasy akordeonu Wojciecha Golca

 

10-14 IV 2019 - Ruvo di Puglia (Włochy) - VII Międzynarodowy Konkurs Klawesynowy "Wanda Landowska 2019"

  • Grand Prix w kategorii solowej w grupie A - Aleksandra Bury z klasy klawesynu Urszuli Jasieckiej-Bury
  • Grand Prix w kategorii solowej w grupie C - Michalina Jakubiec z klasy klawesynu Urszuli Jasieckiej-Bury
  • Grand Prix w kategorii muzyki kameralnej w grupie A - Trio w składzie: Michalina Jakubiec (klawesyn), Bartosz Bury (skrzypce) i Laura Brzezicka (flet) przygotowane przez Magdalenę Kanię-Łakomik i Urszulę Jasiecką-Bury
  • Grand Prix w kategorii muzyki kameralnej w grupie D - Zespół "Kamyczki" z udziałem wiolonczelistki Pauliny Gibas

 

5-7 IV 2019 - Cieszyn - VIII Międzynarodowy Konkurs Duetów z Harfą

  • Grand Prix - Duet w składzie: Wojciech Trefon (harfa) i Maria Gmyrek (saksofon) przygotowany przez Tomasza Gmyrka
  • II miejsce w kategorii III oraz Dyplom za najlepsze wykonanie utworu polskiego kompozytora - Duet w składzie: Hanna Węgrzynowska (harfa) i Tymon Janusiewicz (wibrafon) przygotowany przez Ewę Jaślar-Walicką

 

4-8 IV 2019 - Ostrava (Czechy) -XVII Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Muzycznej "Pro Bohemia Ostrava 2019"

  • I miejsce w 1 kategorii saksofonu - Antonina Golec z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego
  • I miejsce w 1 kategorii oboju - Michał Pasierbek z klasy oboju Piotra Pyca
  • I miejsce w 3 kategorii saksofonu - Agnieszka Płaczek z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego
  • II miejsce w 2 kategorii saksofonu - Karolina Krzesiwo z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego
  • Wyróżnienie w 1 kategorii klarnetu - Igor Brzezicki z klasy klarnetu Tomasza Gmyrka
  • Wyróżnienie w 1 kategorii fletu - Joanna Parzyk z klasy fletu Doroty Parzyk
  • Wyróżnienie w 1 kategorii oboju - Zuzanna Bartkiewicz z klasy oboju Agnieszki Sobas
  • Wyróżnienie w 3 kategorii oboju - Maja Łagowska z klasy oboju Agnieszki Sobas

 

8-11 III 2019 - Turzno - I Międzynarodowy i V Ogólnopolski Pianistyczny Konkurs Chopinowski

  • I miejsce w kategorii III - Marek Kąkol z klasy fortepianu Anety Kołbasy-Chrobak

 

2 III 2019 - Stuttgart (Niemcy) - XI Międzynarodowy Konkurs Gitarowy RAGO

  • II miejsce - Aleksander Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego

 

25-28 II 2019 - Antonin - XV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Chopin dla najmłodszych"

  • Wyróżnienie w kategorii do lat 15 - Jakub Kosecki z klasy fortepianu Adam Podreza

 

20-23 II 2019 - Wilno (Litwa) - II Międzynarodowy Konkurs Gitary Klasycznej im. Sigitas Silinskas

  • II miejsce w grupie III - Jan Parzyk z klasy gitary Marcina Szermańskiego

 

15 II 2019 - Katowice - I Międzynarodowy Konkurs Gitarowy

  • II miejsce w grupie I - Aleksander Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego
  • Dyplom za najlepsze wykonanie etiudy/kaprysu - Aleksander Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego

 

12-13 I 2019 - Libiąż - I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny

  • III miejsce - Krzysztof Gumola z klasy fortepianu Anny Lenart
  • III miejsce - Nadia Chowaniak z klasy fortepianu Anety Kołbasy-Chrobak

 

10-11 I 2019 - Wrocław - XII Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych

  • I miejsce - Maria Gmyrek z klasy saksofonu Tomasza Gmyrka
  • II miejsce - Michał Serwin z klasy klarnetu Łukasza Iskrzyckiego
  • III miejsce - Maja Łagowska z klasy oboju Agnieszki Sobas
  • Wyróżnienie - Magdalena Szczęsna z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego

 

14-16 XII 2018 - Trzciana - IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny

  • Wyróżnienie w grupie III - Marta Kozłowska z klasy fortepianu Barbary Stolarz
  • Wyróżnienie w  grupie V - Anna Szuta z klasy fortepianu Barbary Stolarz

 

5-8 XII 2018 - Przemyśl - XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej

  • Wyróżnienie w kategorii IV - Kamila Piecha z klasy akordeonu Wojciecha Golca

 

4-7 XII 2018 - Przeworsk - XIII Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy

  • II miejsce w kategorii IV - Magdalena Szczęsna z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego
  • II miejsce w kategorii V - Maria Gmyrek z klasy saksofonu Tomasza Gmyrka
  • Wyróżnienie w kategorii IV - Agnieszka Płaczek z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego

 

3-7 XII 2018 - Płock - XV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej i Ludwika Stefańskiego

  • II miejsce w grupie III - Marek Kąkol z klasy fortepianu Anety Kołbasy-Chrobak
  • III miejsce w grupie II - Mateusz Dubiel z klasy fortepianu Anny Lenart
  • Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu I. J. Paderewskiego - Marek Kąkol z klasy fortepianu Anety Kołbasy-Chrobak

 

15-17 XI 2018 - Jastrzębie-Zdrój - XII Międzynarodowy Konkurs "Instrumenty Dęte"

  • Grand Prix i I miejsce - Maciej Prokopowicz z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
  • I miejsce - Mateusz Markiewicz z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
  • Wyróżnienie - Maja Łagowska z klasy oboju Agnieszki Sobas
  • Wyróżnienie - Karol Gańczarczyk z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
  • Wyróżnienie - Maciej Janusz z klasy trąbki Tomasza Janusza
  • Wyróżnienie - Michał Serwin z klasy klarnetu Łukasza Iskrzyckiego

 

24-27 X 2018 - Opole - VII Międzynarodowy Konkurs Marimbowy w ramach XXVII Międzynarodowego                                                              Festiwalu DRUM FEST

  • II miejsce - Jan Pieniążek z klasy perkusji Wojciecha Herzyka

 

20-21 X 2018 - Opole - XV Międzynarodowy Konkurs Gry na Zestawie Perkusyjnym w ramach XXVII Międzynarodowego                                     Festiwalu DRUM FEST

  • III miejsce - Jan Pieniążek z klasy perkusji Wojciecha Herzyka

 

18-23 IX 2018 - Citta Sant'Angelo (Włochy) - XVI Międzynarodowy Italy Percussion Competition

  • I miejsce w sekcji wibrafonu w kategorii A - Tymon Janusiewicz z klasy perkusji Sebastiana Sojki

 

16 VIII 2018 - Nałęczów - III Międzynarodowy Konkurs Nałęczów & Skrzypce

  • I miejsce - Igor Dudek z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza

 

8 VIII 2018 - Brno (Czechy) - XXVII Międzynarodowy Konkurs Gitarowy "GUITARTALENT'18"

  • II miejsce w kategorii Guitartalent Junior - Mateusz Sołtysek z klasy gitary Marcina Szermańskiego

 

 

 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

15 VI 2019 - Lublin - I ogólnopolski Konkurs Fletowy

  • III miejsce - Gloria Skrabania z klasy fletu Doroty Parzyk
  • Wyróżnienie Złote - Martyna Osika z klasy fletu Doroty Korpanty
  • Wyróżnienie Srebrne - Justyna Dudek z klasy fletu Magdaleny Kanii-Łakomik

 

10-11 VI 2019 - Katowice - III Śląski Konkurs Saksofonowy

  • I miejsce w kategorii II - Magdalena Szczęsna z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego
  • II miejsce w kategorii II - Agnieszka Płaczek z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego
  • Wyróżnienie w kategorii I - Karolina Krzesiwo z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego
  • Wyróżnienie w kategorii I - Antonina Golec z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego

 

31 V-2 VI - Witowice - VII Festiwal Gitarowy "Wśród pól"

  • II miejsce w grupie I - Sonia Gallino z klasy gitary Marcina Szermańskiego

 

24 V 2019 - Wadowice - III Junior Młyn Jazz Festiwal

  • Grand Prix - Marta Wajdzik z klasy saksofonu Tomasza Gmyrka

 

23-25 V 2019 - Katowice - VII Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy im. W. Gadzińskiego

  • I miejsce w grupie II - Jan Miodoński z klasy kontrabasu Grzegorza Skórki
  • III miejscce w grupie I - Franciszek Konieczny z klasy kontrabasu Grzegorza Skórki

 

23-24 2019 - Czerwionka-Leszczyny - V Konkurs Młodych Talentów

  • II miejsce w grupie B - Malwina Rączka z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
  • III miejsce w grupie A - Weronika Jachna z klasy skrzypiec Fabia Salmeriego
  • III miejsce w grupie B - Bartosz Bury z klasy skrzypiec Piotra Chromca
  • III miejsce w grupie B - Marta Jakubiec z klasy skrzypiec Kingi Bocheńskiej-Szostak
  • III miejsce w grupie C - Kinga Tempich z klasy skrzypiec Fabia Salmeriego

 

20-21 V 2019 - Leżajsk - XII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej

  • I miejsce w kategorii III - Kamila Ficner z klasy fletu Magdaleny Kanii-Łakomik
  • Wyróżnienie w kategorii II - Hanna Giza z klasy fletu Magdaleny Kanii-Łakomik
  • Wyróżnienie w kategorii III - Maria Gawęda z klasy fletu Magdaleny Kanii-Łakomik

 

16-18 V 2019 - Legnica - XV Konkurs gry na zestawie perkusyjnym oraz werblu w ramach "Drum Battle Rhytm Festival"

  • I miejsce w kategorii werbel do 21 lat - Mateusz Klyszcz z klasy perkusji Andrzeja Ziętka
  • III miejsce w kategorii werbel do lat 21 - Jan Pieniążek z klasy perkusji Wojciecha Herzyka
  • Wyróżnienie w kategorii zestaw perkusyjny do lat 21 - Jan Pieniążek z klasy perkusji Wojciecha Herzyka

 

7 V 2019 - Żywiec - XX Konkurs Skrzypcowy dla uczniów klas II i III szkół muzycznych I stopnia

  • Wyróżnienie w grupie I - Hanna Krzanowska z klasy skrzypiec Piotra Chromca

 

6 V 2019 - Łódź - V Konkurs Kompozytorski dla Młodzieży "Moja (mi)nuta"

  • I miejsce - Michał Serwin prowadzony przez Grażynę Krzanowską
  • III miejsce - Paweł Kruczek prowadzony przez Grażynę Krzanowską
  • Wyróżnienie - Dawid Grenda prowadzony przez Grażynę Krzanowską

 

27-30 IV 2019 - Poznań - III Ogólnopolski Konkurs "Talenty Skrzypcowe 2019"

  • III miejsce w grupie III - Julia Kidoń z klasy skrzypiec Ewy Więckowskiej

 

26-28 IV 2019 - Kłodzko - Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w ramach XXII Kłodzkiego Festiwalu Muzycznego "Gitariada"

  • I miejsce w grupie I - Sonia Gallino z klasy gitary Marcina Szermańskiego

 

26-28 IV 2019 - Kraków - I Ogólnopolski Konkurs Obojowy

  • I miejsce w grupie II - Michał Pasierbek z klasy oboju Piotra Pyca

 

25-27 IV 2019 - Gorlice - XVIII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe

  • Wyróżnienie w kategorii II - Kacper Gańczarczyk z klasy akordeonu Wojciecha Golca
  • Wyróżnienie w kategorii Va -akordeonowe zespoły kameralne - Duet akordeonowy w składzie: Martyna Gańczarczyk i Wiktoria Styrnalska przygotowany przez Wojciecha Golca

 

25-26 IV 2019 - Dąbrowa Górnicza - III Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny "Tamburi di canto"

  • I miejsce w I grupie - Wojciech Grzegorczyk z klasy perkusji Sebastiana Sojki
  • Wyróżnienie w I grupie - Mikołaj Grycel z klasy perkusji Andrzeja Ziętka

 

18 IV 2019 - Warszawa - XLIII Olimpiada Artystyczna

  • II miejsce w sekcji historii muzyki - Michał Serwin przygotowany przez Gabrielę Tracz

 

17 IV 2019 - Sochaczew - XVIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy

  • Wyróżnienie II st. - Gloria Skrabania z klasy fletu Doroty Parzyk

 

16 IV 2019 - Katowice - Ogólnopolski Konkurs Muzyczny CEA w kategorii klarnet

  • II miejsce - Michał Serwin z klasy klarnetu Łukasza Iskrzyckiego

 

15-16 IV 2019 - Warszawa - Ogólnopolski Konkurs Muzyczny CEA w kategorii kontrabas

  • Wyróżnienie - Michał Borczyk z klasy kontrabasu Grzegorza Skórki

 

13 IV 2019 - Inowrocław - Ogólnopolski Konkurs Muzyczny CEA w kategorii gitara

  • Grand Prix - Mateusz Sołtysek z klasy gitary Marcina Szermańskiego

 

13 IV 2019 - Nowy Targ - III Ogólnopolski Konkurs z Zasad Muzyki "Od zasady do praktyki muzycznej"

  • III miejsce z kategorii młodzieżowej - Drużyna w składzie: Maja Krzanowska i Igor Dudek przygotowana przez Iwonę Starzyńską-Sycz

 

12-13 IV 2019 - Kraków - XIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2019"

  • I miejsce w grupie I - Piotr Klimczak z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka
  • III miejsce w grupie I - Franciszek Nowak z klasy puzonu Zdzisława Stolarczyka

 

11-13 IV 2019 - Cieszyn - VI Ogólnopolski Cieszyński Konkurs Skrzypcowy

  • III miejsce w kategorii A - Julia Kidoń z klasy skrzypiec Ewy Więckowskiej
  • III miejsce w kategorii B - Magdalena Kruczała z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza
  • Wyróżnienie w kategorii A - Oliwia Królczyk z klasy skrzypiec Piotra Chromca
  • Wyróżnienie w kategorii B - Igor Dudek z klasy skrzypiec Józefa Iwanowicza

 

10 IV 2019 - Lubliniec - X Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. Janiny Garści

  • Wyróżnienie - Nadia Chowaniak z klasy fortepiany Anety Kołbasy-Chrobak

 

5 IV 2019 - Kielce - Ogólnopolski Konkurs Muzyczny CEA  w kategorii - Kameralne Zespoły Dęte

  • I miejsce - Kwartet puzonowy w składzie: Maciej Prokopowicz, Natalia Matula, Mateusz Markiewicz, Michał Sinkowski przygotowany przez Tomasza Stolarczyka
  • Wyróżnienie - Trio stroikowe w składzie: Maja Łagowska (obój), Michał Serwin (klarnet), Damian Siwek (fagot) przygotowany przez Marcina Krywulta

 

2-3 IV 2019 - Cieszyn - VI Cieszyńskie Spotkania Muzyczne "Viktor Ullmann in Memoriam"

  • Gran Prix i Nagroda Specjalna w postaci zaproszenia do wykonania koncertu w Wiedniu w 2020 roku - Duet gitarowy w składzie: Aleksander Anioł i Kamil Anioł przygotowany przez Mariusza Burego
  • I miejsce w grupie III - Duet gitarowy w składzie: Aleksander Anioł i Kamil Anioł przygotowany przez Mariusza Burego
  • I miejsce w grupie IV i Nagroda Specjalna w postaci zaproszenia do udziału w Arosa Musik Akademie z Zurychu (Szwajcaria) - Duet w składzie: Maria Gmyrek (saksofon) i Wojciech Trefon przygotowany przez Tomasza Gmyrka
  • II miejsce w grupie III - Trio w składzie: Julia Kidoń (skrzypce), Emilia Puchała (wiolonczela), Kacper Gańczarczyk (akordeon) przygotowany przez Urszulę Mizię oraz Nagroda Specjalna w postaci smyczka dla skrzypaczki Julii Kidoń
  • Wyróżnienie w grupie IV - Kwartet w składzie: Martyna Zypser (flet), Maja Łagowska (obój), Paulina Gibas (wiolonczela) i Anna Szuta (fortepian) przygotowany przez Urszulę Jasiecką-Bury
  • Dyplom za najlepsze wykonanie utworu polskiego kompozytora - Trio w składzie: Maja Łagowska (obój), Michał Serwin (klarnet) i Damian Siwek (fagot) przygotowany przez Marcina Krywulta

 

1-4 kwietnia 2019 - Dąbrowa Górnicza - XXVI Śląski Konkurs Instrumentów Dętych "Blacha dla najmłodszych"

  • I miejsce w II grupie - Karol Gańczarczyk z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
  • I miejsce w II grupie - Tymon Okolus z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
  • III miejsce w III grupie - Antoni Giza z klasy puzonu Tomasza Stolarczyka
  • III miejsce w III grupie - Maciej Janusz z klasy trąbki Tomasza Janusza

 

27-29 III 2019 - Jasło - XIV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz

  • I miejsce - Magdalena Szczęsna z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego
  • III miejsce - Agnieszka Płaczek z klasy saksofonu Tomasza Kajkowskiego
  • Wyróżnienie - Nikola Czyżowska z klasy fortepiany Anety Kołbasy-Chrobak

 

25-27 III 2019 - Oława - XXVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych Drewnianych

  • II miejsce - Michał Pasierbek z klasy oboju Piotra Pyca

 

22-24 III 2019 - Olsztyn - IX Ogólnopolski Konkurs Organowy

  • Wyróżnienie w swojej grupie wiekowej - Krzysztof Bas z klasy organów Krzysztofa Karcza

 

15-17 III 2019 - Wrocław - XXXVI Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia

  • III miejsce w kategorii tria II stopnia - Trio w składzie: Maja Łagowska (obój), Michał Serwin (klarnet) i Damian Siwek (fagot) przygotowany przez Marcina Krywulta

 

15 III 2019 - Trzciana - VI Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych "Muzykowanie w Trzcianie"

  • II miejsce w grupie 3 - Duet w składzie: Hanna Giza (flet) i Milena Oborzyńska (obój) przygotowany przez Magdalenę Kanię-Łakomik
  • III miejsce w grupie 2 - Duet w składzie: Laura Brzezicka (flet) i Bartosz Bury (skrzypce) przygotowany przez Magdalenę Kanię-Łakomik

 

13-14 marca 2019 - Kraków - IV Konkurs Pianistyczny "Kolorowe nutki"

  • Wyróżnienie I st. w grupie I - Hanna Niemiec z klasy fortepianu Eweliny Dereń-Rogóż
  • Wyróżnienie w grupie III - Emilia Wybraniec z klasy fortepianu Eweliny Dereń-Rogóż

 

1-2 III 2019 - Kielce - II Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof. Mirosława Niziurskiego

  • III miejsce w swojej kategorii wiekowej - Kacper Gańczarczyk z klasy akordeonu Wojciecha Golca
  • III miejsce  w kategorii zespołów kameralnych szkół I stopnia - Duet akordeonowy w składzie: Wiktoria Styrnalska i Martyna Gańczarczyk przygotowany przez Wojciecha Golca
  • III miejsce w kategorii zespołów kameralnych szkół Ii stopnia - Trio w składzie: Julia Kidoń (skrzypce), Emilia Puchała ( wiolonczela) i Kacper Gańczarczyk (akordeon) przygotowane przez Urszulę Mizię

 

8-10 II 2019 - Sucha Beskidzka - III Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia

  • Wyróżnienie Specjalne w grupie I - Anna Drabina z klasy skrzypiec Izabeli Jamróz

 

2 II 2019 - Oborniki Śląskie - V ogólnopolski Konkurs Gitarowy o tytuł "Mistrza Sześciu Strun"

  • Grand Prix - Aleksander Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego
  • I miejsce w kategorii IV - Aleksander Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego
  • II miejsce w kategorii IV - Kamil Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego
  • III miejsce w kategorii I - Sonia Gallino z klasy gitary Marcina Szermańskiego
  • III miejsce w kategorii V - Mateusz Sołtysek z klasy gitary Marcina Szermańskiego
  • Wyróżnienie w kategorii IV - Jan Parzyk z klasy gitary Marcina Szermańskiego

 

8 XII 2018 - Rybnik - XII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci

  • Grand Prix - Aleksander Anioł z klasy gitary Marcina Szermańskiego
  • III miejsce w grupie I - Sonia Gallino z klasy gitary Marcina Szermańskiego

 

5-7 XII 2018 - Łódź - V Ogólnopolski Konkurs Waltornistów im. prof.Edwina Golnika

  • II miejsce w kategorii młodzieżowej - Szymon Pelc z klasy waltorni Waldemara Matery
  • II miejsce w kategorii młodzieżowej - Patryk Tokarski z klasy waltorni Waldemara Matery
  • Wyróżnienie w kategorii młodzieżowej - Agnieszka Ciszewska z klasy waltorni Waldemara Matery

 

4-5 XII 2018 - Gdańsk - V Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy im. Wandy Landowskiej

  • I miejsce w kategorii muzyki kameralnej - Zespół w składzie: Martyna Zypser - flet, Maja Łagowska - obój, Paulina Gibas - wiolonczela, Anna Szuta - klawesyn przygotowany przez Urszulę Jasiecką-Bury
  • Wyróżnienie w grupie I - Aleksandra Bury z klasy klawesynu Urszuli Jasieckiej-Bury
  • Wyróżnienie w grupie I - Jagoda Papkoj z klasy klawesynu Urszuli Jasieckiej-Bury

 

28 XI - 2 XII 2018 - Piotrków Trybunalski - X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego

  • III miejsce w grupie II - Jakub Kosecki z klasy fortepianu Adama Podreza

 

23 XI 2018 - Racibórz - XXIV Konkurs Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia

  • II miejsce - Kamila Piecha z klasy akordeonu Wojciecha Golca

 

21-23 XI 2018 - Jaworzno - XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów

  • I miejsce - Michał Pasierbek z klasy oboju Piotra Pyca

 

18-25 XI 2018 - Kraków - XI Krakowski Konkurs Młodych Organistów

  • Wyróżnienie - Krzysztof Wydra z klasy organów Urszuli Jasieckiej-Bury

 

25-26 X 2018 - Bielsko-Biała - II Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy im. Bonawentury Nancki

  • I miejsce w grupie V - Aleksander Krywult z klasy kontrabasu Grzegorza Skórki
  • II miejsce w grupie V - Anna Swoboda z klasy kontrabasu Grzegorza Skórki
  • III miejsce w grupie II - Jan Miodoński z klasy kontrabasu Grzegorza Skórki
  • III miejsce w grupie IV - Michał Borczyk z klasy kontrabasu Grzegorza Skórki
  • Dyplom za najlepsze wykonanie I etapu w grupie V - Anna Swoboda z klasy kontrabasu Grzegorza Skórki

 

 

 

KONKURSY REGIONALNE

 

7 V 2019 - Kolbuszowa - Regionalny Festiwal Fletowy "Kolbuszowa 2019"

  • I miejsce - Martyna Osika z klasy fletu Doroty Korpanty

 

17-18 V 2019 - IV Międzyszkolny Konkurs "Skawińska Wiosna Perkusyjna"

  • I miejsce - Wojciech Grzegorczyk z klasy perkusji Sebastiana Sojki

 

10-11 V 2019 - Kalwaria Zebrzydowska - II Małopolski Konkurs Skrzypcowy

  • II miejsce w grupie II - Marta Jakubiec z klasy skrzypiec Kingi Bocheńskiej-Szostak
  • Wyróżnienie I stopnia w grupie II - Bartosz Bury z klasy skrzypiec Piotr Chromca

 

5 IV 2019 - Wisła - VI Wiślański Festiwal Drugoklasistów "Fortepian znam"

  • Dyplom "Złote pasmo" - Piotr Skiba z klasy fortepianu Anny Lenart

 

23 I 2019 - Katowice - V Śląski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych im. Józefa Świdra

  • Złoty Dyplom - Chór Mieszany pod dyrekcją Zuzanny Pradeli
  • I miejsce w kategorii Chórów Szkół Muzycznych II stopnia - Chór Mieszany pod dyrekcją Zuzanny Pradeli
  • Nagroda Specjalna Katedry Chóralistyki AM w Katowicach - Chór Mieszany pod dyrekcją Zuzanny Pradeli
  • Nagroda finansowa za interpretację utworu obowiązkowego St. Moniuszki - Chór Mieszany pod dyrekcją Zuzanny Pradeli

 

15 I 2019 - Katowice - III Regionalne Spotkanie Waltornistów "Etiuda"

  • I miejsce w kategorii II - Kamila Maniecka z klasy waltorni Waldemara Matery
  • III miejsce w kategorii I - Olivier Pelc z klasy waltorni Waldemara Matery
  • III miejsce w kategorii I - Amelia Czapnik z klasy waltorni Waldemara Matery