Szanowni Państwo Nauczyciele i Rodzice! Drodzy Uczniowie!

W nowych warunkach epidemicznych zbliża się wiosenna przerwa świąteczna (9-14 kwietnia) oraz Święta Wielkanocne. Niech ten czas będzie dla nas wszystkich okresem wytchnienia i odpoczynku również od nauczania zdalnego. Proszę zatem nauczycieli o niezadawanie uczniom prac na okres ferii.

Pozostając w domach odłóżcie na bok komputery i zamieńcie je na ulubione książki. Popatrzcie przez okno na rozkwitające kwiaty i budzącą się do życia przyrodę. Ukojenia w trudnej sytuacji szukajcie w gronie najbliższej rodziny, ale myślami sięgnijcie również do całej społeczności szkolnej.

Składając sobie wzajemnie życzenia przede wszystkim zdrowia, spokoju i jak najszybszego powrotu do normalności, bądźmy razem w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Życzę spokojnych, zdrowych i pełnych nadziei Świąt Wielkiej Nocy 2020!

Barbara Cybulska-Konsek

dyrektor ZPSM w Bielsku-Białej

 

Prosimy o zapoznanie się z materiałami do nauczania online zamieszczonymi na stronie Centrum Edukacji Artystycznej  Przejdź...

 

 

 

Materiały do nauczania online

Szanowni Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice

Centrum Edukacji Artystycznej uprzejmie informuje, że na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem https://www.gov.pl/web/edukacja dostępne są materiały do nauczania online.

Znajdziemy tam szereg materiałów edukacyjnych, na które składają się polecane przez ministerstwo ds. edukacji platformy, strony internetowe, a także serwisy wspierające zdalne nauczanie na każdym etapie edukacyjnym.

Centrum Edukacji Artystycznej zwraca się do Państwa z prośbą, aby zachęcać i mobilizować uczniów do pracy zdalnej.

Naszym wspólnym celem jest wspomóc uczniów w ich codziennej pracy, aby skutki zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych były dla nich jak najmniej odczuwalne.

Zachęcamy również Nauczycieli szkół artystycznych do korzystania z portali internetowych dotyczących edukacji muzycznej.

W szczególności polecamy:

https://cea-art.pl/harmonia/

https://cea-art.pl/zostan-moniuszka/

https://cea-art.pl/orkiestrownik-na-twoim-telefonie-www-orkiestrownik-pl/

http://www.muzykotekaszkolna.pl/